Hakkımızda

İstanbul Esenyurt evden eve nakliyat olarak ev taşımacılığı, Ofis taşınması ve villa taşıma gibi hizmetler sunmaktayız.

Evden eve nakliyat Esenyurt bölgesi içerisinde yer alan tüm mahallelerde evden eve nakliye hizmetini 299TL den Başlayan Fiyatlar ile firmamızdan talep edebilirsiniz.

299TL DEN BAŞLAYAN NAKLİYAT FİYATLARI ?

Sevgili müşterilerimiz Esenyurt nakliyat olarak sizlerin uygun fiyata taşınmasını sağlamak için çalışıyoruz. Çalışmalarımız personel ile yapılmaktadır. Fakat bu fiyata sadece kamyonet nakliye ücreti geçerlidir.

Yani evinizin taşınmasını siz yapacaksanız en yakın mesafe olan 3 km içerisinde geçerli olan bu fiyata evinizin taşınmasını sağlayabiliriz.

EV NAKLİYATI İÇİN EKSPERTİZ HİZMETİ ÖNEMİ ?

NAKLİYAT EKSPERTİZ NEDİR ?

Bir nevi evinizin taşınması için ne kadar süre geçeceği evinizin taşınmasında kullanılacak kamyon yada kamyonetin modeli bu fiyatı etkilemektedir. Ekspertiz için Evinizin içerisinde bulunan eşyaların Fotoğraflarını yukarıda bulunan whatsapp linkinden bize direk göndererek ücretsiz nakliyat ekspertiz hizmeti alabilir net fiyat teklifimizi sizlere sunabiliriz.

Bu Sol Kısımda bulunan Buton ile Mobilden erişim sağlıyorsanız direk temsilcimiz ile iletişime geçebilir fiyat sorabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Telefonla Görüşmek için Tıkla